سوالات متداول

نحوه استفاده از آموزش های ایران سی بی تی چگونه است؟

مشاهده پاسخ

برای استفاده از آموزش ها کاربر باید ابتدا در سایت ثبت نام نموده و بعد اقدام به خرید شارژ نماید.بعد از خرید شارژ کاربر قادر خواهد بود به تمامی آموزش های موجود در ایران سی بی تی دسترسی داشته باشد و در صورت نیاز اقدام به دانلود نماید.

نحوه ثبت نام در ایران سی بی تی چگونه است؟

مشاهده پاسخ

برای ثبت نام ابتدا در صفحه اصلی برروی دکمه "عضویت" کلیک نمایید تا صفحه ساخت حساب کاربری نمایش داده شود.در کادر "ایمیل خود را وارد کنید" یک آدرس ایمیل معتبر وارد نمایید(آدرس ایمیل وارد شده به عنوان نام کاربری شما در نظر گرفته خواهد شد و بعد از ایجاد حساب کاربری لینک فعال سازی و کد فعال سازی به آن ارسال خواهد شد)، در کادر "کلمه عبور را وارد کنید" یک رمز عبور را به دلخواه وارد نمایید و در کارد "کلمه عبور را مجددا وارد کنید" یکبار دیگر کلمه عبور خود را وارد نمایید. در انتها کد امنیتی نمایش داده شده را وارد و با انتخاب گزینه "شرایط و قوانین سایت را می پذیرم " با قوانین سایت موافقت و بر روی دکمه "ثبت نام" کلیک نمایید. بعد از پایان عمل ثبت نام باید حساب کاربری خود را فعال نمایید.

نحوه فعال سازی حساب کاربری چگونه است؟

مشاهده پاسخ

بعدر از پایان فرایند ثبت نام ، بصورت اتوماتیک یک ایمیل حاوی "لینک فعال سازی" و "کد فعال سازی" به آدرس ایمیل وارد شده در مرحله ثبت نام ارسال می گردد.کاربر باید ایمیل دریافتی را باز و بر روی لینک فعال سازی کلیک نماید تا حساب کاربری وی فعال گردد.در صورتی که کاربر حساب کاربری خود را فعال ننماید قادر نخوهد بود از طریق حساب خود وارد سایت شود.همچنین برای فعال سازی حساب کاربری می توان از "کد فعال سازی" ارسال شده نیز استفاده کرد.

چگونه می توان حساب کاربری خود را شارژ کرد؟

مشاهده پاسخ

بعد از فعال سازی حساب کاربری برای مشاهده و دانلود آموزش ها کاربر باید اعتبار و یا شارژ مورد نیاز را خریداری نماید.جهت "تمدید و یا افزایش اعتبار" کاربر بعد از ورود به سایت باید وارد پنل کاربری خود شود . از قسمت سمت راست گزینه "تمدیـد/افزایش اعتبـــار" را انتخاب نماید تا لیست تمامی اعتبار های تعریف شده نمایش داده شود.کاربر با انتخاب اعتبار مورد نظر ، به درگاه پرداخت متصل می گردد پس از پایان فرایند پرداخت حساب کاربری به میزان مورد نظر شارژ خواهد شدو کاربر قادر خواهد بود بدون محدودیت از محتوای سایت استفاده نماید.(امکان پرداخت از طریق تمامی کارت های عضو شتاب وجود دارد)