کریو کنترل - Conifigure Interface and Internet Connections

کاربر گرامی شما وارد حساب کاربری خود نگردیده اید

اسحاق ساسانی
0h 22m 56s
تعداد بازدید : 723

Conifigure Interface and Internet Connections

انواع Interface Group در کریو کنترل :

Internet Interfaces : کلیه اینترفیس ها و یا کارت شبکه های موجود بر روی کریو کنترل که به دنیای اینترنت متصل شده اند در این دسته قرار می گیرند.
Trusted/Local Interfaces : کلیه اینترفیس ها و یا کارت شبکه های موجود بر روی کریو کنترل که ه به شبکه داخلی متصل شده اند در این دسته قرار می گیرند.
IPsec and Kerio VPN interfaces : کلیه VPN Connection ها و VPN Tunnle های ایجاد شده در کریو کنترل در این دسته قرار خواهند گرفت.
Guest Interfaces
other Interfaces

انواع روش جهت اتصال کریو کنترل به دنیای اینترنت :
Single Internet Link:در این حالت بر روی کریو کنترل حداقل 2 کارت شبکه یا اینترفیس وجود دارد .یکی از آنها به شبکه داخلی و دیگری به دنیای اینترنت متصل شده است.در صورتی که کارت شبکه متصل شده به دنیای اینترنت دچار مشکل شود ارتباط با اینترنت قطع می گردد.
Multiple Internet Links - Failover : در این حالت بر روی کریو کنترل حداقل 3 کارت شبکه یا اینترفیس وجود دارد که یکی ازآنها به شبکه داخلی و 2 اینترفیس یا کارت شبکه دیگر به دنیای اینترنت متصل شده است در این میان یکی از کارت شبکه های متصل شده به اینترنت در حالت Primary و دیگری در حالت Back-Up قرار می گیرد.کلیه ترافیک های مربوط به اینترنت از طریق کارت شبکه Primary به دنیای اینترنت ارسال می گردد در صورتی که کارت شبکه Primary دچار مشکل شود از کارت شبکه ای که بعنوان Back-Up در نظر گرفته شده است استفاده خواهد شد و تمامی ترافیک مربوط به اینترنت از طریق آن رسیدگی خواهد شد.
Multiple Internet Links – Load Balancing : دقیقا مانند حالت Faileover می باشدبا این تفاوت که ترافیک مربوط به اینترنت از طریق هر دو کارت شبکه متصل شده به دنیای اینترنت هندل خواهد شد.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید


نام و نام خانوادگی :
 
ایمیل :
پیام :
 

این بخش فقط برای کاربران سایت قابل مشاهده است.جهت مشاهده این بخش لطفاً وارد شوید